• Stołówka

•

UWAGA!! Przypominamy, aby odwoływać obiad, dla nieobecnego w szkole dziecka,

do godziny 9.00 (danego dnia).

Intendent żywienia:

Honorata Pawłowska
      tel: 604 - 263 - 262

• Dla uczniów i rodziców

Zapraszamy do zapoznania się z opublikowanymi poniżej informacjami

ANKIETA DLA RODZICÓW

• Galeria zdjęć posiłków stołówki szkolnej

•

• Z okazji Dnia Dziecka stołówka pani Honoraty Pawłowskiej przygotowała dla uczniów pyszną niespodziankę.

• TŁUSTY CZWARTEK

• Tłusty czwartek - pieczemy pyszne pączki na miejscu SMACZNEGO.

• Ogłoszenia

•

• Obiady gotowane są na miejscu.
          •  III jedzą obiady pod opieką wychowawców świetlicy.Uczniowie klas 0 -
          • VIII schodzą na obiad zgodnie z harmonogramem.Uczniowie klas IV-
          • Godziny wydawania obiadów: od 11:15   wg harmonogramu
          • Podwieczorek 14:20 - 14:40

• .

• Opłaty za obiady będą przyjmowane na początku każdego miesiąca przelewem na konto do 10 - go każdego miesiąca).
          • W przypadku nieuiszczenia opłaty za obiady dziecko nie otrzyma posiłku.
          • Każde dziecko ma obowiązek noszenia przy sobie identyfikatora, który upoważnia do skorzystania z posiłku.
          • W przypadku  nieobecności dziecka w szkole, rezygnację z obiadu należy zgłosić tego samego dnia, najpóźniej do godz. 9:00.
          • Zgłoszenie NIEOBECNOŚCI ucznia osobiście na stołówce, telefonicznie lub sms-em  604 - 263 - 262.
          • W przypadku braku zgłoszenia nieobecności dziecka, rodzic poniesie koszty  posiłku.
          • W dniach wolnych od zajęć dydaktycznych istnieje możliwość wykupienia zupy za dodatkową opłatą. Zamówienia przyjmowane są  wyłącznie na podstawie indywidualnego oraz każdorazowego zgłoszenia w stołówce szkolnej.