• Bon sześciolatka

• Zajęcia rytmiczne

• W naszej szkole w pierwszym semestrze odbywały się zajęcia rytmiczne dla oddziałów przedszkolnych. Dzieci uczyły się grać na różnego rodzaju instrumentach, tańczyć, wystukiwać rytm. Zajęcia kształciły koordynację ruchową, poprzez ćwiczenia fizyczne połączone z bodźcami dźwiękowymi. Zapraszamy do galerii zdjęć.

• Realizacja "Bonu sześciolatka" w naszej szkole

• W ramach realizacji bezpłatnej oferty edukacyjnej dla sześciolatków przygotowanej przez wolski samorząd nasi podopieczni z oddziałów przedszkolnych korzystają z bogatej oferty zajęć edukacyjno – opiekuńczych. Projekt realizowany jest poza podstawą programową.
          Pakiet dodatkowych zajęć – BON SZEŚCIOLATKA - przyczynia się do lepszego rozwoju naszych najmłodszych dzieci.

W jego ramach nasze przedszkolaki korzystają z:
          • lekcji języka angielskiego w wymiarze dwóch zajęć tygodniowo
          • zajęć z rytmiki - raz w tygodniu
          • gimnastyki korekcyjnej - raz w tygodniu (grupy zostały utworzone dzięki finansowanym przez Urząd Dzielnicy Wola badaniom przesiewowym w kierunku wad postawy dla wszystkich sześciolatków).
          • zajęć informatycznych „Informatyka dla Smyka” – raz w tygodniu.
          • zajęć szachowych wspierających kreatywność dzieci
          • organizowanych wyjść do kina i teatru. Nasi uczniowie z oddziałów przedszkolnych byli już dwa razy w kinie – „Grinch – świąt nie będzie” i lekcja filmowa – „Jak powstaje muzyka w filmach”, a także jeden raz w teatrze „Cudowna lampa Alladyna”