• Uczniowski Klub Judo 225

• Uczniowie naszej szkoły mają możliwość trenowania judo w ramach Uczniowskiego Klubu Judo 225.

Dzieci uczestniczą w zawodach sportowych oraz wyjeżdżają na obozy sportowe letnie i zimowe.
        Szkoła posiada salę judo, wyposażoną w specjalistyczne maty do trenowania tej dyscypliny oraz siłownię.

Strona UCZNIOWSKIEGO KLUBU JUDO 225 i MAŁEJ SZKOŁY JUDO
        www.judo225.pl

Informacje na temat wyników, zawodów i imprez judo na stronie
        Warszawsko - Mazowieckiego Związku Judo

• mgr Jacek Kowalski
      trener judo
      tel.: 600 263 907

Zajęcia judo prowadzi mgr Jacek Kowalski – trener judo III dan, instruktor gimnastyki, instruktor narciarski, ratownik wodny, skoczek spadochronowy, trener Medalistów Mistrzostw Polski.

• Mała Szkoła Judo

• Na terenie naszej szkoły prowadzone są zajęcia w ramach Małej Szkoły Judo.
        Program Małej Szkoły Judo został opracowany przez trenerów Jacka Zawadkę i Jacka Kowalskiego.

Od 3 lat we współpracy z Warszawsko Mazowieckim Związkiem Judo UKJ 225 realizuje program sportowy w szkołach podstawowych m. st. Warszawy, w których nacisk położony jest na prawidłowy rozwój psychofizyczny dzieci.

Program przeznaczony jest dla uczniów i uczennic pierwszej, drugiej i trzeciej klasy (zajęcia prowadzone będą w trakcie godzin świetlicowych 13.30-16.30).