• Kadra

       
    • Lorem ipsum dolor

        • Augustynowicz Aleksandra
        • edukacja wczesnoszkolna, bibliotekarz
        • Lewoń Karolina
        • wychowanie przedszkolne
        • Antoniak Sławomir
        • nauczyciel wspierający
        • Makowska Małgorzata
        • edukacja wczesnoszkolna, gimnastyka korekcyjna
        • Basińska Ewelina
        • wychowanie fizyczne
        • Mućko Agata
        • religia
        • Barańska Adrianna
        • pedagog wspierający
        • Nowicka Patrycja
        • wychowanie przedszkolne
        • Bereda Bernadeta
        • edukacja wczesnoszkolna
        • Otulak Ewelina
        • wychowanie przedszkolne
        • Bielińska Sylwia
        • przyroda, geografia
        • Piekut Greta
        • edukacja wczesnoszkolna
        • Biernacka Justyna
        • psycholog
        • Pietryka Adam
        • pedagog
        • Błaszczyk Grażyna
        • wychowawca świetlicy
        • Piwowarska Katarzyna
        • j. angielski
        • Błażewicz Sławomir
        • j.polski
        • Pokwiczał Krystian
        • edukacja dla bezpieczeństwa
        • Chotomska Dorota
        • wychowanie przedszkolne
        • Colella Marta
        • religia
        • Prokopowicz Katarzyna
        • j. polski
        • Denis Marta
        • wychowawca świetlicy
        • Romanek Anna
        • wychowawca świetlicy
        • Długoszewska Joanna
        • edukacja wczesnoszkolna
        • Potempa Katarzyna
        • wychowawca świetlicy
        • Rudnicki Radosław
        • wychowanie fizyczne
        • Domańska Olga
        • edukacja wczesnoszkolna
        • Rytel - Mućka Hanna
        • edukacja wczesnoszkolna
        • Dubielecka Irena
        • j. polski, wychowanie do życia w rodzinie
        • Skoczylas Małgorzata
        • wychowawca świetlicy
        • Dunajewska Katarzyna
        • wychowawca świetlicy
        • Smulko - Wojcieszek Beata
        • matematyka
        • Dziedziejko Anna
        • wychowawca świetlicy, plastyka
        • Sokalska Agnieszka
        • j. polski
        • Dydcz Aleksandra
        • wychowanie przedszkolne
        • Stefańska Elwira
        • wychowanie przedszkolne
        • Galińska Beata
        • matematyka
        • Stepanenko Sylwia
        • plastyka, j. angielski
        • Garcia Moreira Sirlej
        • wychowawca świetlicy
        • Stuczyńska Ewa
        • matematyka
        • Glica - Pikus Renata
        • matematyka
        • Stypuła Lilianna
        • nauczyciel wspierający
        • Godun Aneta
        • wychowawca świetlicy, technika
        • Szczawińska Katarzyna
        • religia
        • Gołębiowska - Kolasa Iwona
        • wychowawca świetlicy
        • Szymanowska Monika
        • zajęcia komputerowe, informatyka
        • Gorzkowska Małgorzata
        • wychowanie fizyczne, gimnastyka korekcyjna
        • Szymańska Magdalena
        • wychowanie fizyczne
        • Gumieniuk Edyta
        • kierownik świetlicy
        • Tanajewska Anna
        • reedukacja
        • Hrehorowicz Artur
        • wdż, etyka, wos
        • Tłoczek Barbara
        • j. polski
        • Jabłońska Monika
        • język angielski
        • Tomas Bernardo
        • j. hiszpański
        • Janik Anna
        • muzyka, zajęcia komputerowe
        • Tomczyk Beata
        • j. angielski
        • Jankowska Olga
        • j. angielski
        • Turowska - Świerczek Joanna
        • edukacja wczesnoszkolna
        • Jankowska Michalina
        • wychowawca świetlicy
        • Uszko Krystian
        • j. angielski
        • Jaworowska Beata
        • plastyka
        • Wrona Iwona
        • zajęcia rewalidacyjne
        • Jusiak Piotr
        • historia, j. angielski, wychowanie do życia w rodzinie
        • Wylazłowska Paulina
        • wychowawca świetlicy
        • Kosterska Małgorzata
        • przyroda, biologia, wychowanie do życia w rodzinie
        • Zacholska Anna
        • edukacja wczesnoszkolna
        • Kowalska Anna
        • historia, bibliotekarz
        • Zadrożna Barbara
        • pedagog, doradztwo zawodowe
        • Kowalewska Anna
        • logopeda
        • Zielonka Katarzyna
        • historia, biblioteka
        • Krzesińska Beata
        • chemia, fizyka
        • Żera Bożena
        • j.polski
        • Lacek Elżbieta
        • edukacja wczesnoszkolna