• Szkolna Liga Piłki Nożnej

• mgr Irena Dubielecka
      opiekun Szkolnej Ligi Piłki Nożnej

W naszej szkole są prowadzone rozgrywki Szkolnej Ligi Piłki Nożnej.

Losowanie zespołów klasowych do grup A i B odb
      ywa się na początku roku szkolnego.

Rozgrywki prowadzone są w dwóch rundach: jesiennej i wiosennej. Do dalszych rozgrywek wchodzą po dwie najlepsze drużyny, które będą walczyć o miejsca od I do IV.

Zwycięzcy otrzymają puchar przechodni, medale i dyplomy (każdy zawodnik), za II i III miejsce - medale i dyplomy, za IV miejsce - dyplomy.

Mecze sędziują nauczyciele wychowania fizycznego
      .

Wyniki meczów, regulamin, punktacja drużyn znajduje się zawsze w gablocie na drugim piętrze oraz na tablicy korkowej przed salą gimnastyczną.

Regulamin Szkolnej Ligi Piłki Nożnej