• Rocznica Powstania Warszawskiego w klasach I - III

• Dnia 2.10.18 r. uczniowie klasy 2a zaprezentowali swoim rówieśnikom klas młodszych przedstawienie pt. „Mały Powstaniec - Mirek”. Opowiedziana prawdziwa historia miała przybliżyć dzieciom wydarzenia z czasów II wojny światowej, które rozgrywały  się w naszej okupowanej stolicy. Młodzi  aktorzy wcielili się w postacie autentycznych bohaterów Powstania Warszawskiego. W ten sposób uczcili pamięć zrywu patriotycznego  żołnierzy polskiego państwa podziemnego oraz mieszkańców naszego miasta.

• Piknik rodzinny kl 1d.

• Dnia 22 września w naszej  szkole odbył się rodzinny piknik  kl 1d. Celem spotkania była wspólna integracja dzieci, rodziców oraz wychowawcy. Dla rodziców i dzieci był to niepowtarzalny czas spędzony z rodziną na wspólnej zabawie. Sporo emocji wywoływały konkursy, w których uczestniczyły nie tylko dzieci ale również rodzice, którzy znakomicie się przy tym bawili.  Był też smaczny poczęstunek i napoje o czym świadczą zadowolone i uśmiechnięte twarze uczestników. Piknik na długo pozostanie w naszej pamięci.

• "Patriotyczne menu poznajemy regiony Polski"

• W dniu 21 września nasza Szkoła wzięła udział w Konkursie Dzielnicowym" "Patriotyczne menu poznajemy regiony Polski". Przygotowaliśmy tradycyjne potrawy i przysmaki z Podhala, głównie z Orawy i Spisza. Przy stole gospodarze i goście mogli posmakować Dziatki i Gałuszki z kapustą, wyśmienite potrawy mączne; sery owcze, placuszki, orzechy, ciasta ze śliwkami. Do konkursu przystąpiło 13 szkół wolskich i wszystkie szkoły zostały wyróżnione za przygotowanie przepysznego menu. Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do godnego reprezentowania naszej Szkoły w konkursie.

• Otwarcie pierwszego w Warszawie Podwórka Talentów NIVEA

• Dnia 17 września 2018 roku odbyło się uroczyste otwarcie placu zabaw Podwórko Talentów NIVEA. Wygrana w konkursie stała się faktem. Dzieci przedszkolne, uczniowie naszej szkoły jak i mieszkańcy mogą już z niego korzystać. W otwarciu uczestniczyli: Pan Mariusz Budziszewski Zastępca Burmistrza Dzielnicy Warszawa Wola, Pan Kamil Giemza Rady Dzielnicy Warszawa Wola, Pani Bożena Krupińska Radna Dzielnicy Wola, rodzice z dziećmi i pracownicy szkoły. Odwiedził nas również Filip Chajzer ambasador akcji. Zgromadzeni na otwarciu Podwórka Talentów obejrzeli program artystyczny w wykonaniu uczniów, wysłuchali okolicznościowych przemówień. Na zakończenie nastąpiło uroczyste przecięcie wstęgi, następnie każdy z przybyłych gości mógł podziwiać nowy plac zabaw.To już 105 Podwórko Talentów NIVEA w Polsce, a pierwsze w Warszawie. Nowy, piękny plac zabaw zapewni dzieciom możliwość atrakcyjnego spędzania czasu na powietrzu. Podwórko Talentów Nivea - jest to plac zabaw zaprojektowany z myślą o rozwijaniu talentów dzieci w trzech dziedzinach - artystycznej, naukowej i sportowej.Strefa dla naukowców (wyposażona w planetarium, zegar słoneczny, rowerek produkujący energię elektryczną i piaskownica naukowa),Strefa dla sportowców (kubik wspinaczka, huśtawka bocianie gniazdo, urządzenie do balansowania (trampolina), plansze do gry twister i skok w dal, w kapsle),Strefa dla artystów (teatrzyk, tablice muzyczne z bębnami i mega tuba do rozmawiania dla 6 osób).Przypomnijmy, że film prezentujący talenty uczniów naszej szkoły zyskał aprobatę Komisji i szkoła znalazła się wśród 5 zwycięskich lokalizacji wyłonionych na pierwszym etapie, bezpośrednio przez Kapitułę Konkursu! Warto podkreślić, że szkoła została wybrana jako jedyna loka lizacja  w Warszawie.Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w nagranie filmiku, a firmie NIVEA za wybudowanie nam tego placu zabaw i za możliwość dobrej i radosnej zabawy.

Link do zwycięskiego filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=hVuMJ7h9dcA&t=28s